Kategorie
Bez kategorii

Jak spędzić wolny czas Trójmieście?

Jak spędzić czas w Trójmieście gdy wszystko zamknięte?

W dobie koronawirusa pozostają otwarte jedynie rozrywki na świeżym powietrzu. Jedną z nich jest sport ekstremalny idealny dla fanów motyryzacji i adrenaliny – wynajem quadów na godziny.

Wypożyczalnia Quadów sQUAD (lokalizacja Pruszcz Gdański, Trójmiasto, Pomorskie) to najtańsza tego typu wypożyczalnia w województwie pomorskim. Godzina wynajmu wacha się pomiędzy 150zł-200zł / h w zależności od sezonu.

7 min od wypożyczalni znajdują się ich świetne trasy! Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Wypożyczalni sQUAD.

TRASY DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jest to najlepsze miejsce dla tych, którzy chcą poszaleć w zróżnicowanych warunkach terenowych. Są tu długie, szybkie, szutrowe trasy, odcinki z dużą ilością błota i pełno trudnych technicznie odcinków  (z ciasnymi skrętami; krótkim, ale ostrymi zjazdami, licznymi podjazdami) 

TRASY DLA ZAAWANSOWANYCH

Zaraz obok także coś dla szukających jeszcze większej adrenaliny. Gdański tor motocrossowy, to jeden z najlepszych obiektów motocrossowych w Polsce. Tor, który w opinii zawodników jest bardzo wymagającym obiektem. To tu gościliśmy już Mistrzostwa Świata Sidecar (motocykle z wózkiem bocznym), Mistrzostwa Europy Quadów oraz Motocross Of European Nations, czyli drużynowe Mistrzostwa Europy!

Jest to świetna rozrywka na cały rok, niezależnie od pory roku.