Współpraca Biznesowa

Zachęcamy do współpracy na zasadach:

– Otwórz własne biuro wirtualne

– Współpraca biznesowa z już funkcjonującymi biurami wirtualnymi

Szczegóły poniżej

Otwórz własne biuro wirtualne :

Jeśli posiadasz przestrzeń biurową pod którą mółgbyś oferować usługi biura wirtualnego, zachęcamy do jego otwartcia razem z nami. Nie ważne jakie usługi oferujesz w wynajmowanym przez siebie lokalu biurowym. Otwierając w nim także biuro wirtualne zapewniasz sobie dodatkowe przychody niewielkim nakładem pracy. 

DODATKOWY DOCHÓD

Każda osoba zarejestrowana pod Twoim adresem płaci Ci miesięczny abonament za prawo do korzystania z niego

EKSPRESOWE WDROŻENIE

Korzystając ze sprawdzonego modelu wdrożymy Cię w obsługę biura wirtualnego w kilka dni. Online z każdego miejsca na świecie.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA CIEBIE
MAŁY NAKŁAD PRACY

Obsługa biura wirtualnego jest bardzo łatwa i zajmuje realnie 10-15 minut dziennie przy posiadaniu 30 klientów

ŁATWE ROZLICZENIA

Nasz system rozliczeń został stworzony tak, aby wszystko było jak najprostsze i przejrzyste dla Ciebie. Jeden cennik bez skomplikowanych dopisów w Umowie ani dodatkowych prowizji.

CIĄGŁE WSPARCIE BIZNESOWE

Otworzyliśmy ponad 20 biur w 2019 roku. Nie czekaj, zacznij przyjmować dodatkowe przychody już za kilka dni. Nasi klienci szukają biur wirtualnych w Twoim mieście.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby poznać szczegóły.

Współpraca biznesowa z już funkcjonującymi biurami wirtualnymi

Posiadasz własne biuro wirtualne lecz konkatktują się z Tobą również osoby chętne na korzystanie z biura wirtualnego w innym mieście, którego osobiście nie obsługujesz? Z nami też. Mamy klientów, którzy dosłownie przemykają nam przez palce przez to, że w interesującym ich miejscu nie posiadamy własnego biura. Dlatego podejmiemy współpracę z Tobą i przekażemy Ci naszych Klientów.